Microsoft Windows 11 Home

123,00 zł
Brutto

Product version:  ESD Digital License

Shipping:  You will receive the product within 1 minute by e-mail and SMS.

License type:  New license

License period:  Perpetual

Application area:  Home, Commercial 

SKU: KW9-032751
Opis

Microsoft Windows 11 Home - idealny system operacyjny do użytku domowego

Z licencją Windows 11 Home otrzymujesz idealny system operacyjny do użytku domowego, który przekonuje wyraźnym plusem w zakresie komfortu, wydajności i bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy pracujesz z pakietem Microsoft Office, grasz w najnowsze gry, przesyłasz strumieniowo czy edytujesz filmy, usprawnienia i innowacje są zauważalne we wszystkich dziedzinach. Kupując Microsoft Windows 11 Home, korzystasz nie tylko z przeprojektowanego interfejsu, ale także z dodatkowych funkcji, które czynią z Windows 11 system operacyjny nowej generacji. Liczne nowe widżety, gotowe układy okien, wirtualne pulpity, natywna integracja z systemem Android, ulepszony Microsoft Store i usprawnienia w grach wyróżniają Windows 11 Home. System operacyjny obsługuje najnowszy sprzęt i dostarcza odpowiednie sterowniki już w pudełku. Klucz produktu Microsoft Windows 11 Home to twój klucz do zupełnie nowych doświadczeń użytkownika.

Kup Windows 11 Home i ciesz się wydajną platformą do gier

Nowy system operacyjny Windows 11 nie bez powodu jest uważany za idealną podstawę do gier na PC. Jeśli kupisz Windows 11 Home, będziesz mógł skorzystać z nowej funkcji Auto HDR. Auto HDR to funkcja sztucznej inteligencji, która automatycznie dodaje ulepszenia High Dynamic Range (HDR) do gier opartych na DirectX 11 lub nowszym, które wcześniej korzystały tylko ze Standard Dynamic Range (SDR). W grach, które obsługują tę funkcję, zauważysz znaczną poprawę jakości grafiki, ponieważ HDR pozwala na renderowanie znacznie szerszej gamy kolorów i wartości jasności. W rezultacie otrzymujemy obrazy o imponującej głębi i bogactwie. Windows 11 zawiera także DirectStorage, nową technologię opracowaną w ramach Xbox Velocity Architecture. Dzięki wydajnemu dyskowi SSD NVMe system Windows 11 może błyskawicznie wczytywać gry do pamięci karty graficznej bez obciążania procesora. Dzięki funkcjom systemu Windows 11 możesz doświadczyć niesamowicie szczegółowych światów gier, które są renderowane imponująco szybko. Różne testy porównawcze przeprowadzone przez renomowane czasopisma branżowe i portale technologiczne potwierdzają, że Windows 11 Home oferuje znakomitą wydajność.

Dla większej wygody: kup Windows 11 Home online

Jedną z nowości w Windows 11 jest ikona zespołu na pasku zadań, która pozwala szybko i wygodnie wysyłać wiadomości tekstowe, wykonywać połączenia telefoniczne i korzystać z funkcji czatu. To, czy osoba, z którą rozmawiasz, używa urządzenia z Androidem, iOS czy macOS, jest zupełnie nieistotne. Jeśli kupisz Windows 11 Home, możesz rozmieścić okna, korzystając z gotowych układów. Wystarczy kilka kliknięć, a okna zostaną ułożone bez nakładania się na siebie, na dużej powierzchni lub w postaci wąskich pasków. Zwiększa to komfort i zapewnia zupełnie nowe doświadczenia użytkownika. Dzięki kluczowi produktu Windows 11 Home masz możliwość stworzenia własnego wirtualnego pulpitu do wielu różnych celów. Na przykład możesz utworzyć po jednym wirtualnym pulpicie do gier, pracy i przesyłania strumieniowego. Kiedy kupujesz Windows 11 Home online, nowo wprowadzone widżety pomogą ci mieć oko na najważniejsze informacje. Niezależnie od tego, czy chodzi o aktualną prognozę pogody, wiadomości czy kursy akcji, możesz w kilku krokach określić, jakie informacje mają być dla Ciebie wyświetlane. W Microsoft Store znajdują się teraz także programy Win32 i subskrypcje serwisów streamingowych. Abyś mógł szczególnie szybko znaleźć poszukiwaną ofertę, Microsoft zoptymalizował interfejs użytkownika i wyposażył go w dodatkowe kategorie. Jeśli kupisz Windows 11 Home, będziesz mógł używać najnowszego oprogramowania z najnowszym sprzętem, jak tylko zechcesz.


Wymagania systemowe:

Procesor:
1 gigahertz (GHz) lub szybszy z co najmniej dwoma rdzeniami na kompatybilnym 64-bitowym procesorze lub systemie na chipie (SoC).

Pamięć:
min. 4 gigabajty (GB)

Miejsce na dysku:
Do zainstalowania systemu Windows 11 wymagane jest co najmniej 64 GB* dostępnego miejsca na dysku.
(Dodatkowa pamięć może być wymagana do pobierania aktualizacji i włączania niektórych funkcji)

Karta graficzna:
kompatybilna z DirectX 12 lub nowszym, ze sterownikiem WDDM 2.0

Urządzenie wyświetlające:
urządzeniewyświetlające o wysokiej rozdzielczości (720p), monitor o przekątnej 9 cali lub większej, 8 bitów na kanał koloru

Połączenie internetowe:
Połączenie internetowe jest wymagane do aktualizacji, pobierania i korzystania z niektórych funkcji.

Szczegóły produktu
Microsoft
KW9-032751
1000 Przedmioty
Opinie(0)

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “Microsoft Windows 11 Home”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

  • Welcome to AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

   • Fully Customizable Design
   • Sidebar Shopping Cart

   BUY THIS THEME

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

Compare0 Ulubione0

Twój wózek

Nie ma więcej artykułów w Twoim koszyku