Microsoft Windows 11 Enterprise

215,00 zł
Brutto

Wersja produktu: Licencja cyfrowa ESD

Wysyłka : Produkt otrzymasz do 1 minut na Email i SMS .

Typ licencji: Nowa licencja

Okres licencjonowania: Wieczysta

Obszar zastosowań: Domowa, Komercyjna 

SKU: KW9-09275
Opis

Windows 11 Enterprise: produktywna, bezpieczna i wydajna praca w firmie

Jak sama nazwa wskazuje, Windows 11 Enterprise jest przeznaczony przede wszystkim dla firm. Otrzymują system operacyjny w wariancie, który najlepiej odpowiada ich wymaganiom. Na przykład współpraca online, praca hybrydowa w biurze i w domu, a także efektywna wielozadaniowość są wspierane. Użytkownicy poprzednich systemów operacyjnych Windows nie muszą się jednak obawiać konieczności wprowadzania większych zmian. W szczególności "DNA" Windows 10 wciąż jest wyraźnie wyczuwalne w tym systemie operacyjnym. Jednak Windows 11 jest bardziej odchudzony, szybszy, bezpieczniejszy i bardziej wydajny.

Windows 11 Enterprise: Te cechy produktu są szczególnie ważne

- Wirtualizacja ułatwia i zabezpiecza pracę hybrydową
- rozbudowane zabezpieczenia chroniące wrażliwe dane
- dostarczanie i zarządzanie systemem operacyjnym dokładnie tak samo, jak w przypadku Windows 10
- kompatybilność z praktycznie wszystkimi aplikacjami Windows 10
- możliwość skonfigurowania automatyzacji wcześniej wykonywanych ręcznie zadań

Windows 11 dla firm: Klasyfikacja wersji enterprise w wariantach systemu operacyjnego

Windows 11 jest dostępny w pięciu wersjach. Pierwsze trzy wersje są przeznaczone dla zdecydowanej większości użytkowników. Pozostałe dwie wersje są przeznaczone dla specjalnych grup użytkowników:

- Windows 11 Home dla użytkowników prywatnych i studentów
- Windows 11 Pro dla użytkowników profesjonalnych, freelancerów, osób pracujących na własny rachunek i studentów
- Windows 11 Enterprise dla firm lub freelancerów czy osób pracujących na własny rachunek, które w trakcie swojej pracy często przebywają w różnych miejscach (np. konsultanci)
- Windows 11 for Education (wersja Pro specjalnie dostosowana do potrzeb instytucji edukacyjnych)
- Windows 11 for Workstations dla użytkowników posiadających szczególnie wydajny sprzęt

Podobnie jak w przypadku Windows 10, istnieje profesjonalizacja w różnych wersjach systemu operacyjnego Microsoftu. W zależności od wariantu są one wzbogacone o dodatkowe funkcje, które ułatwiają codzienną pracę ich użytkownikom. Windows 11 Pro, na przykład, pozwala na ładowanie aplikacji spoza Sklepu Windows w porównaniu z wersją Home. Cechy szczególne wersji Enterprise zostały już wymienione na powyższej liście. Poniżej wyjaśniamy je w prosty i zrozumiały sposób.

Specjalne środki ostrożności systemu Windows 11 Enterprise

System operacyjny firmy Microsoft jest przystosowany do zerowego zaufania. Oznacza to, że role użytkowników mogą być ustawione w taki sposób, aby mogli oni wykonywać tylko te czynności, do których zostali wyraźnie dopuszczeni. Można też ustawić wielopoziomowe procedury uwierzytelniania. Dodatkowe systemy ochrony, takie jak znacznie ulepszony Windows Defender i chroniona przez hypervisor integralność kodu, chronią przed atakami z zewnątrz i tworzą mur obronny wokół wrażliwych danych.

Wirtualizacja wspiera pracę hybrydową

Windows 11 obsługuje wirtualizację lepiej niż jakikolwiek poprzedni system. Praca hybrydowa przynosi szczególne korzyści, ponieważ można na przykład uzyskać dostęp do identycznego systemu operacyjnego uruchomionego na maszynie wirtualnej z biura domowego i ze stacji roboczej w biurze. To samo dotyczy na przykład zwirtualizowanych platform rozwojowych. Wirtualizacje są także pomocne w zapewnieniu bezpieczeństwa, ponieważ odpowiadające im systemy działają w piaskownicy - są w ten sposób chronione przed działaniem z zewnątrz i nie stanowią zagrożenia dla sieci korporacyjnej.

Automatyzacje: Użytkownicy mogą skoncentrować się na swojej rzeczywistej pracy

Do tej pory systemy operacyjne wymagały ręcznego wykonywania wielu rutynowych zadań, mimo że zawsze działały tak samo. Windows 11 Enterprise to zmienia. Powtarzające się zadania mogą być zautomatyzowane. Dzięki temu użytkownicy mają więcej miejsca, by skupić się na swoich rzeczywistych zadaniach. Odpowiednie ustawienia są bardzo proste i intuicyjnie dostępne. Nawet użytkownicy, którzy mają dość daleki związek z rozwiązaniami IT, mogą po krótkim czasie wykonać automatyzacje bez dodatkowej pomocy.

Wielozadaniowość udaje się o wiele łatwiej

"Prostota" jest głównym motywem przewodnim Windows 11 Enterprise. W końcu to, co łatwiejsze, zwiększa efektywność, a więc i produktywność. Na przykład wideokonferencje ułatwiają dzielenie się swoim ekranem w tym systemie operacyjnym. Aby usprawnić wielozadaniowość, wprowadzono pomoc w dokowaniu. Możesz wybrać z szablonów, jak chcesz ułożyć na ekranie obok siebie kilka jednocześnie otwartych programów. Na przykład, jeśli musisz przenieść dane liczbowe z dokumentu i poczty do Excela, w ciągu kilku sekund masz przed sobą wszystkie informacje i tabelę, wystarczy, że klikniesz myszką lub wprowadzisz dane dotykowe. Wybierz Windows 11 Enterprise już teraz i zauważalnie usprawnij codzienną pracę w swojej firmie.

Szczegóły produktu
Microsoft
KW9-09275
1000 Przedmioty
Opinie(0)

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “Microsoft Windows 11 Enterprise”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

  • Welcome to AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

   • Fully Customizable Design
   • Sidebar Shopping Cart

   BUY THIS THEME

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

Compare0 Ulubione0

Twój wózek

Nie ma więcej artykułów w Twoim koszyku