Microsoft Windows 10 Home

123,00 zł
Brutto

Wersja produktu: Licencja cyfrowa ESD

Wysyłka : Produkt otrzymasz do 1 minut na Email i SMS .

Typ licencji: Nowa licencja

Okres licencjonowania: Wieczysta

Obszar zastosowań: Domowa, Komercyjna 

SKU: KW9-002751
Opis

Kup Windows 10 Home i zainstaluj idealne rozwiązanie dla domowego komputera

Microsoft Windows 10 Home to idealny system operacyjny dla domu, który jest skierowany nie tylko do początkujących, ale potrafi też przekonać zaawansowanych użytkowników swoimi niezliczonymi funkcjami. Przyjazny interfejs użytkownika w połączeniu z wysoką kompatybilnością i wygodą to jedne z mocnych stron tego systemu operacyjnego. Windows 10 Home może być zainstalowany nie tylko na komputerach stacjonarnych czy notebookach, ale także na smartfonach i tabletach.


Dla przekonującej wydajności: kup Windows 10 Home

Windows 10 został wprowadzony w 2015 roku i od tego czasu cieszy się dużą popularnością. Wyjątkowa wydajność podczas przełączania się między aplikacjami i szybki dostęp do ulubionych programów są przekonujące. Kupując Windows 10 Home, otrzymujesz powszechnie używany system operacyjny, który jest stale zaopatrywany w niezliczone programy na każdy problem. Oprócz profesjonalnych producentów, w poszerzanie oferty oprogramowania zaangażowani są także prywatni twórcy. Użytkownik może mocno zindywidualizować interfejs i dostosować go do swoich potrzeb. Można między innymi dostosować praktyczny system kafelków w menu startowym. System operacyjny może być używany w wersji 32- lub 64-bitowej. Jeśli chcesz kupić Windows 10 Home, nasz sklep oferuje klucz aktywujący platformę programową oraz odpowiedni link do pobrania za pomocą zaledwie kilku kliknięć.


Kup Windows 10 Home i korzystaj z niezliczonych funkcji

Windows 10 Home jest wyposażony w pomocną asystentkę głosową Cortanę, która natychmiast i chętnie odpowiada na pytania zadane ustnie. Można nie tylko pytać o pogodę, ale także głosowo ustalać terminy i przypomnienia. W przeciwieństwie do poprzednich wersji systemu Windows, aktualizacje są kumulatywne, a przez to wyjątkowo skuteczne. System operacyjny jest aktualizowany przez najnowszą aktualizację patchday i nie wymaga już niezliczonych indywidualnych aktualizacji. Dzięki temu nie są wymagane niezliczone restarty. Kupując system Windows 10 Home, otrzymujesz ulepszonego funkcjonalnie menedżera zadań. Podczas gdy w poprzednich wersjach wyświetlane było jedynie obciążenie programów, teraz pokazywane jest również obciążenie procesora graficznego poszczególnych aplikacji. Dodatkowo można wywołać szczegółowy wyświetlacz zużycia energii. Możesz korzystać z tych funkcji, jeśli kupisz Windows 10 Home tanio przez nasz portal.


Dla graczy, gwarancja wydajności: kup Windows 10 Home

System operacyjny nazywa specjalny tryb gry swoim własnym, który oferuje płynniejsze i lepsze wrażenia z gry. Wzrost wydajności zawdzięczamy zoptymalizowanemu zarządzaniu pamięcią, które nie występowało w tej formie w poprzednich wersjach systemu Windows. Gry mogą być natychmiast transmitowane na żywo przez Game Bar. W zestawie są oczywiście zwykłe programy do obsługi muzyki, poczty, kalendarza, zdjęć i filmów. Jeśli chcesz kupić Windows 10 Home, możesz kupić u nas klucz aktywacyjny w niskiej cenie. Z systemu operacyjnego możesz korzystać natychmiast po pobraniu. Możesz wtedy korzystać z nowej przeglądarki Edge, która jest następcą Internet Explorera i ma kilka nowych funkcji. Oprogramowanie to pozwala wygodnie dołączać notatki do stron internetowych i ułatwia kopiowanie treści między programami z zachowaniem tego samego formatowania.


Kup Windows 10 Home i korzystaj z jego wszechstronnych funkcji

System operacyjny ma wbudowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak firewall i oprogramowanie antywirusowe, co sprawia, że nie trzeba używać dodatkowego oprogramowania. Asystent powiadomień umożliwia blokowanie dźwięków, alarmów i powiadomień, aby nie rozpraszać się podczas pracy. Wygodna oś czasu pozwala szybko i łatwo wyświetlić ostatnio używane aplikacje, dokumenty i strony internetowe. W razie potrzeby komputer można szybko i bezpiecznie odblokować bez hasła za pomocą twarzy lub odcisku palca. Jeśli zakupisz wszechstronny i bezpieczny system operacyjny za pośrednictwem naszego portalu, dostarczymy ci klucz do aktywacji online w najkrótszym możliwym czasie.

Wymagania systemowe dla systemu Microsoft Windows 10 Home

procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
1 GB RAM (32-bitowy) lub 2 GB RAM (64-bitowy)
16 GB dostępnego miejsca na dysku twardym (32-bitowy) lub 32 GB (64-bitowy)
DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

Szczegóły produktu
Microsoft
KW9-002751
100 Przedmioty
Opinie(1)

Opinie

Ocena produktu:
5 średnia na podstawie 1 ocena.

b... 2023-10-20

k..

Szybka obsługa oraz wysyłka

Was this review helpful?

Przeglądasz “Microsoft Windows 10 Home”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

  • Welcome to AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

   • Fully Customizable Design
   • Sidebar Shopping Cart

   BUY THIS THEME

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

Compare0 Ulubione0

Twój wózek

Nie ma więcej artykułów w Twoim koszyku