Windows 10 Enterprise LTSC 2021

268,00 zł
Brutto

Wersja produktu: Licencja cyfrowa ESD

Wysyłka : Produkt otrzymasz do 1 minut na Email i SMS .

Typ licencji: Nowa licencja

Okres licencjonowania: Wieczysta

Obszar zastosowań: Domowa, Komercyjna 

SKU: KW9-055633
Opis

Windows 10 Enterprise LTSC 2021: System operacyjny dla firm o wysokich wymaganiach

Z pewnością wiesz, że jeśli firma chce pozostać konkurencyjna, musi polegać na czymś więcej niż tylko na dużej liczbie pracowników. Przede wszystkim powinien mieć niezawodnie działające systemy komputerowe, które mogą przejąć wszechstronne zadania i odciążyć pracowników. Aby zapewnić odpowiednią wydajność systemów komputerowych, powinno być możliwe idealne współdziałanie sprzętu i oprogramowania. Niezbędny do takiej interakcji jest odpowiedni system operacyjny, który różni się w zależności od potrzeb użytkownika. Systemy operacyjne takie jak Windows 10 Enterprise LTSC 2021 i Windows 10 Enterprise LTSC 2019 są szczególnie odpowiednie dla firm, które zawsze polegają na swoich systemach IT i chcą zminimalizować wysiłek administracyjny.

Dlaczego każda firma powinna kupić Windows 10 Enterprise LTSC

Jeśli żyjesz we współczesnym społeczeństwie, można bezpiecznie założyć, że znasz typowe systemy operacyjne Microsoftu, w tym Windows 10. Windows 10 pozostaje jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych na świecie i oferuje użytkownikom wiele przydatnych narzędzi, funkcji i programów, które można wykorzystać na wiele sposobów. Należy jednak pamiętać, że zwykły Windows 10 jest przeznaczony głównie dla użytkowników prywatnych, ale nie dla firm. Dzieje się tak głównie dlatego, że wymagania firmy różnią się zasadniczo od wymagań użytkownika prywatnego. System operacyjny, który może być używany przez firmy, musi być w stanie objąć całą strukturę firmy. Zwłaszcza duże firmy, które zatrudniają równie dużą liczbę pracowników, borykają się z ogromną ilością pracy administracyjnej, także w ramach wykorzystywanych systemów informatycznych. Ponieważ pracownicy są zazwyczaj podzieleni na działy, nierzadko używane są wewnętrzne systemy komputerowe, które mają różne uprawnienia.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 i Windows 10 Enterprise LTSC 2019 to systemy operacyjne, które są szczególnie odpowiednie dla większych firm. Funkcje są optymalnie dostosowane do potrzeb struktury korporacyjnej.

Bezpieczeństwo dostosowane do potrzeb klienta

Microsoft jest znany ze swoich niezawodnych systemów zabezpieczeń, takich jak Windows Defender. Jednak kupując Windows 10 Enterprise LTSC, zyskujesz znacznie więcej możliwości ich wykorzystania. Zabezpiecz swoją firmę jeszcze bardziej, rozdzielając konkretne uprawnienia i decydując, który użytkownik powinien, a który nie powinien mieć dostępu do określonych aplikacji lub plików. Wprowadź strukturę, bezpieczeństwo i porządek do swoich systemów komputerowych.

Co jest szczególnego w Windows 10 Enterprise LTSC?

Jeśli już teraz zastanawiasz się, co w ogóle oznacza to złowieszcze "LTSC", możesz się spodziewać odpowiedzi już wkrótce. Przede wszystkim jednak powinieneś zrozumieć, jak właściwie działa zasada działania systemu Windows. Jak wiesz, system operacyjny, w tym przypadku Windows 10, otrzymuje regularne aktualizacje, które służą przede wszystkim bezpieczeństwu. Ale aktualizacje funkcji też nie są niczym niezwykłym. Są one przeznaczone przede wszystkim do ułatwiania lub ulepszania różnych funkcji i aplikacji. Jednak szczególnie w dużych firmach nie zawsze jest to pożądane. Wyobraź sobie, że Twoja firma używa systemu komputerowego, który obecnie działa bez zarzutu. Dzieje się tak jednak tylko dlatego, że wykorzystuje dokładnie te funkcje, które udostępnia aktualny system operacyjny. Jeśli ta funkcja zostanie zmieniona, na przykład poprzez wspomniane wcześniej aktualizacje funkcji, może się zdarzyć, że system komputerowy nie będzie mógł dłużej wykonywać swojego zadania, ponieważ pierwotna funkcja nie będzie już dostępna.

Z tego powodu istnieje LTSC, co oznacza "Long-Term Servicing Channel". LTSC skutkuje tym, że wyposażony w niego system informatyczny nie jest już zaopatrywany w aktualizacje funkcji, a jedynie w aktualizacje zabezpieczeń. Zapobiega to bezpośrednim awariom takich funkcji z wyprzedzeniem.

Czy firmom opłaca się kupować Windows 10 Enterprise LTSC?

Przede wszystkim firmy, które koncentrują się na systemach komputerowych z konkretnymi zadaniami, otrzymują całkowicie opłacalną inwestycję w Windows 10 Enterprise LTSC, który niezawodnie zapewnia dobre usługi w długim okresie.
 

Wymagania systemowe dla Windows 10 Enterprise LTSC 2021

Procesor

1 GHz lub szybszy lub SoC

Pamięć robocza

32-bit: 1 GB; 64-bit: 2 GB RAM

Miejsce na dysku twardym

32-bitowy: 16 GB; 64-bitowy: 20 GB

Karta graficzna

Obsługa DirectX lub wyższa; sterownik WDDM 1.0

Ekran

800 x 600 pikseli

Szczegóły produktu
Microsoft
KW9-055633
100 Przedmioty
Opinie(0)

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “Windows 10 Enterprise LTSC 2021”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

  • Welcome to AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

   • Fully Customizable Design
   • Sidebar Shopping Cart

   BUY THIS THEME

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

Compare0 Ulubione0

Twój wózek

Nie ma więcej artykułów w Twoim koszyku