Windows 10 Enterprise LTSC 2019

159,90 zł
Brutto

Wersja produktu: Licencja cyfrowa ESD

Wysyłka : Produkt otrzymasz do 1 minut na Email i SMS .

Typ licencji: Nowa licencja

Okres licencjonowania: Wieczysta

Obszar zastosowań: Domowa, Komercyjna 

SKU: KW9-0027512
Opis

Kup Windows 10 Enterprise LTSC i bądź przygotowany do wszystkich zadań jako klient korporacyjny

Windows 10 Enterprise LTSC otwiera kanał aktualizacji zarezerwowany dla klientów korporacyjnych. Skrót LTSC oznacza "Long Term Servicing Channel" i przez pewien czas nazywany był LTSB, co oznacza "Long Term Servicing Branch". W międzyczasie dokonano jednak pewnych optymalizacji i ulepszeń. Przekonującą zaletą jest długoterminowe, nawet sześcioletnie wsparcie ze strony Microsoftu. Kupując Windows 10 Enterprise LTSC, otrzymujesz klucz do modelu usługowego, który - w przeciwieństwie do wersji konsumenckiej - jest udostępniany do pobrania bez preinstalowanych aplikacji. Dzięki temu dział IT firmy może samodzielnie przygotować pożądane standardowe instalacje.

W przypadku specjalistycznego wdrożenia: kup Windows 10 Enterprise LTSC

Windows 10 Enterprise LTSC jest przeznaczony zarówno dla urządzeń, jak i aplikacji, które powinny działać w możliwie niezmieniony i niezmienny sposób. Po pobraniu oprogramowanie z kluczem może być używane m.in. w systemach kiosków, terminalach informacyjnych i systemach sterowania zakładami. Sektor medyczny i przemysłowy również może korzystać z zalet systemu operacyjnego. Microsoft zapewnia poprawki bezpieczeństwa i poprawki błędów przez okres 10 lat. Ponadto po zakupie użytkownik otrzymuje gwarancję, że podstawowe funkcje pozostaną niezmienione przez ten okres. System operacyjny może być używany w wersji 32- lub 64-bitowej. Jeśli kupisz Windows 10 Enterprise LTSC, możesz oczekiwać przekonującej prędkości podczas przełączania się między programami i aplikacjami.

Kup Windows 10 Enterprise LTSC i zyskaj wszechstronne zabezpieczenia

W wersji LTSC można zauważyć wiele ulepszeń w obszarze zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami (ATP) Defendera w porównaniu z wersją LTSB. Funkcja ta służy do wykrywania i obrony przed zagrożeniami. Wykrywanie ransomware zostało poprawione pod kątem bezpieczeństwa systemu. Ponadto Windows Defender ATP obsługuje nowe polityki, które jeszcze bardziej poprawiają ochronę w chmurze. Ponadto zapora Windows Defender Firewall obsługuje teraz podsystem Windows dla systemu Linux (WSL). Po zakupie klucza w naszym sklepie administratorzy firm mogą dodawać do Podsystemu Windows dla Linuksa własne reguły oraz definiować powiadomienia specyficzne dla danego procesu. Kiedy kupujesz Windows 10 Enterprise LTSC, możesz korzystać z usługi Azure Active Directory (AAD), która może być użyta do obrony przed niemal wszystkimi cyberatakami. Ta oparta na chmurze usługa zarządzania tożsamością i dostępem jest szczególnie interesująca dla administratorów IT i twórców aplikacji.

Dla zwiększenia produktywności: Kup Windows 10 Enterprise LTSC

Po zakupie systemu operacyjnego w korzystnej cenie za pośrednictwem naszego portalu, nie tylko skorzystasz z poprawionych i rozszerzonych funkcji bezpieczeństwa na poziomie najnowszej technologii. W porównaniu z LTSB, LTSC umożliwia szybsze logowanie do współdzielonego komputera z systemem Windows 10. Jest również wyposażony w Net Framework 4.7 Advanced Service Support. Zintegrowana została oś czasu, która wyświetla chronologicznie działania użytkownika. Komputer z wersją LTSC może być natychmiast połączony z pobliskim urządzeniem przez Bluetooth za pomocą "quick paring". Jeśli kupisz Windows 10 Enterprise LTSC, otrzymasz nowe narzędzie wiersza poleceń SetupDialog, które natychmiast pokaże ci przyczyny nieudanej aktualizacji. Klucz, który możesz kupić tanio i online za pośrednictwem naszego sklepu, prowadzi po pobraniu do specjalnej wersji Enterprise z dostępem do wieloplatformowego narzędzia instalacyjnego MSIX Packaging, które pozwala administratorom łatwiej aktualizować aplikacje.

Kup Windows 10 Enterprise LTSC i korzystaj z zalet profesjonalnego systemu

Indywidualne rozwiązania programowe są szczególnie ważne w sektorze przemysłowym. Ponieważ system operacyjny jest powszechnie używany, istnieje niezliczona liczba znanych producentów oprogramowania, a także mniejszych, wyspecjalizowanych studiów programistycznych, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemów z oprogramowaniem. Jeśli kupisz system operacyjny online w naszym sklepie, skorzystasz z przyjaznej i intuicyjnej obsługi. Jeśli używasz tego oprogramowania w terminalu informacyjnym, twoi klienci również będą zachwyceni godnym zaufania i jednocześnie wygodnym interfejsem użytkownika. Po zakupie możesz oczekiwać bezpiecznego systemu Windows 10 Enterprise LTSC, który niezawodnie spełni wysokie wymagania firmy.

Wymagania systemowe dla Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Procesor:
co najmniej 1 GHz
Pamięć RAM:
1 GB dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitowych
Miejsce na dysku twardym:
16 GB dla 32-bitowych lub 20 GB dla 64-bitowych
Karta graficzna:
DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz:
co najmniej 800 x 600 pikseli

Szczegóły produktu
Microsoft
KW9-0027512
100 Przedmioty
Opinie(1)

Opinie

Ocena produktu:
5 średnia na podstawie 1 ocena.

a.. 2023-10-20

a..

produkt zgodny z oczekiwaniem niska cena i dobra jakość

Was this review helpful?

Przeglądasz “Windows 10 Enterprise LTSC 2019”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

  • Welcome to AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

   • Fully Customizable Design
   • Sidebar Shopping Cart

   BUY THIS THEME

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

Compare0 Ulubione0

Twój wózek

Nie ma więcej artykułów w Twoim koszyku