Windows 10 Enterprise LTSB 2016

147,60 zł
Brutto

Wersja produktu: Licencja cyfrowa ESD

Wysyłka : Produkt otrzymasz do 1 minut na Email i SMS .

Typ licencji: Nowa licencja

Okres licencjonowania: Wieczysta

Obszar zastosowań: Domowa, Komercyjna 

SKU: KW9-002751
Opis

Kup Windows 10 Enterprise LTSB i używaj stabilnego i bezpiecznego systemu operacyjnego w swojej firmie

Windows 10 Enterprise LTSB został zaprojektowany tak, by zaspokoić potrzeby klientów biznesowych wykonujących specjalne zadania. Ta specjalna wersja pozwala klientom biznesowym obejść się bez aktualizacji funkcji. Zwłaszcza w przypadku systemów komputerowych, które wykonują specjalne zadania, główny nacisk kładzie się na aktualizacje serwisowe. Wiele aplikacji Windows 10 nie jest używanych, dlatego aktualizacje funkcji są zbędne. Skrót LTSB oznacza "Long Term Servicing Branch" i jest gwarancją szczególnie stabilnego systemu. Ta edycja wersji enterprise jest wspierana przez 10 lat i zapewnia bezpieczeństwo planowania po zakupie klucza.

Dla oszczędnego systemu operacyjnego: Kup Windows 10 Enterprise LTSB

Windows 10 Enterprise LTSB jest przeznaczony do specjalnego użytku w firmach i jest używany na przykład w systemach kiosków, systemach sterowania zakładami produkcyjnymi lub terminalach informacyjnych. Takie komputery nie wymagają ani aplikacji, ani nowych funkcji, ale polegają na stabilnym i szybkim systemie operacyjnym. Jeśli kupisz klucz w naszym sklepie, otrzymasz oprogramowanie, które zawiera najważniejsze funkcje z punktu widzenia stabilności i bezpieczeństwa, ale nie zawiera poszczególnych komponentów. Otrzymasz skoncentrowaną wersję przyjaznego użytkownikowi systemu operacyjnego bez aplikacji, Sklepu, Cortany i Microsoft Edge. Oczywiście, po pobraniu nadal otrzymasz platformę programową, która jest chroniona przed zagrożeniami zewnętrznymi.

Kup Windows 10 Enterprise LTSB i bądź pewny bezpieczeństwa

Klucz, który możesz kupić za pośrednictwem naszego sklepu, jest kluczem do regularnych aktualizacji serwisowych, a tym samym gwarantem bezpieczeństwa używanych komputerów. Po pobraniu, Windows 10 Enterprise LTSB może być natychmiast używany na urządzeniach medycznych, systemach POS lub bankomatach. Ani wersja 32-bitowa, ani 64-bitowa nie nakłada na klientów biznesowych obowiązku aktualizacji. Na przykład w dziedzinie produkcji przemysłowej oznacza to, że nie ma przestojów, które w najgorszym wypadku mogą oznaczać awarie, frustrację i irytację. Jeśli kupisz Windows 10 Enterprise LTSB, będziesz otrzymywać uaktualnione wersje jako aktualizację co dwa do trzech lat. To od ciebie zależy, czy dokonasz aktualizacji, czy pozostaniesz przy poprzedniej wersji. Oczywiście aktualizacje zabezpieczeń oraz poprawki hotfix są stale oferowane online i instalowane bez zakłócania pracy.

Dla dojrzałego systemu: Kup Windows 10 Enterprise LTSB

Ulepszenia zawierają tylko te funkcje, które zostały gruntownie przetestowane i zakończone pod względem rozwoju. Jeśli kupisz klucz tanio przez nasz sklep, otrzymasz dojrzały system, który wie, jak przekonać do siebie stabilnością. Windows 10 Enterprise LTSB zawiera kilka funkcji zaprojektowanych z myślą o branży. Są to: Filtr zapisu, Filtr wejścia, Filtr USB, Branded Boot i Shell Launcher. Aby zwiększyć wydajność systemu, w wersji LTSB pominięto funkcje programu Outlook: Poczta, Kalendarz, OneNote, Pogoda i Wiadomości, które są przeznaczone przede wszystkim do korzystania z systemu komputerowego przez człowieka. Oprogramowanie można uzyskać online i czasem używać go do sterowania maszynami.

Kup Windows 10 Enterprise LTSB i bądź produktywny z gwarancją

Dostarczanie aktualizacji zabezpieczeń jest gwarantowane przez dziesięć lat. Ponieważ jest mniej różnych wydań, wysiłek administracyjny jest niewielki. Jeśli kupisz system operacyjny tanio przez nasz sklep, skorzystasz z podstawowych zalet platformy programistycznej. Przyjazny i intuicyjny interfejs pozwala na łatwe i natychmiastowe wprowadzanie pożądanych ustawień i konfiguracji. Znakomita wydajność systemu operacyjnego może też od razu zdobyć punkty w sektorze przemysłowym. Ze względu na szeroką dystrybucję systemu operacyjnego dostępne są niezliczone rozwiązania programowe pochodzące od profesjonalnych producentów i wyspecjalizowanych programistów. Duża liczba programistów gwarantuje programowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta biznesowego.

Wymagania systemowe dla Windows 10 Enterprise LTSB 2016

Procesor: 1-GHz CPU,procesory x86 lub x64 oraz SoC
Pamięć: 1 GB (32-bitowa), 2 GB (64-bitowa)
Karta graficzna: SVGA (32 bit na piksel)
Dysk twardy: 16 GB (32-bitowa), 20 GB (64-bitowa)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 800x600 pikseli, zalecana rozdzielczość co najmniej 1366x768 pikseli
Trusted Platform Module (TPM) - wymagany
UEFI Secure Boot - wymagany

Szczegóły produktu
Microsoft
KW9-002751
100 Przedmioty
Opinie(1)

Opinie

Ocena produktu:
5 średnia na podstawie 1 ocena.

q.. 2023-10-20

d...

Super bez ściemy wszystko śmiga zgodnie z instrukcją.

Was this review helpful?

Przeglądasz “Windows 10 Enterprise LTSB 2016”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

  • Welcome to AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

   • Fully Customizable Design
   • Sidebar Shopping Cart

   BUY THIS THEME

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

Compare0 Ulubione0

Twój wózek

Nie ma więcej artykułów w Twoim koszyku