Microsoft Windows 10 Education

123,00 zł
Brutto

Wersja produktu: Licencja cyfrowa ESD

Wysyłka : Produkt otrzymasz do 1 minut na Email i SMS .

Typ licencji: Nowa licencja

Okres licencjonowania: Wieczysta

Obszar zastosowań: Domowa, Komercyjna 

SKU: KW9-08966
Opis

Kup Windows 10 Education i korzystaj z indywidualnych rozwiązań dla uczniów, studentów i nauczycieli

Windows 10 Education oferuje większość funkcji edycji Enterprise i został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb uczniów, studentów i nauczycieli. Wersja edukacyjna zawiera ważne narzędzia zabezpieczające i zwraca szczególną uwagę na współpracę kilku osób, co zwykle ma miejsce w instytucjach edukacyjnych. Użytkownicy korzystają z niezliczonych funkcji i przyjaznego interfejsu. Windows 10 Education może być używany na komputerach stacjonarnych, notebookach, smartfonach i tabletach.

Aby efektywnie uczyć się we współpracy: kup Windows 10 Education

Windows 10 cieszy się dużą popularnością już od 2015 roku i zachwyca intuicyjną obsługą. Przełączanie między programami jest wyjątkowo sprawne, a preferowane programy i foldery można szybko wywoływać. Kupując Windows 10 Education, otrzymujesz specjalne licencje przeznaczone do użytku przez uniwersytety, szkoły i inne instytucje edukacyjne. Podobnie stowarzyszenia i organizacje non-profit mogą kupić odpowiedni klucz na lepszych warunkach. W szczególności szkoły publiczne, uczelnie wyższe i uniwersytety mogą zazwyczaj nabyć licencje bez konieczności zdawania egzaminu. Uczniowie, studenci i nauczyciele mogą spersonalizować interfejs i dostosować go do swoich potrzeb. Dostępne są 32- i 64-bitowe wersje systemu operacyjnego. Jeśli chcesz kupić Windows 10 Education, możesz nabyć klucz aktywacyjny za pośrednictwem naszego sklepu, wystarczy kilka kliknięć. Pobieranie oprogramowania jest nieskomplikowane i szybkie.

Kup Windows 10 Education i aktywnie promuj sukcesy w nauce

Windows 10 Education firmy Microsoft oferuje platformę do wspólnej i indywidualnej nauki, niezależnie od wieku czy poziomu klasy, a tym samym aktywnie przyczynia się do zwiększenia sukcesów w nauce. Program OneNote wspiera nauczanie bez papieru poprzez pisanie cyfrowym atramentem. Ponadto uczniowie, studenci i nauczyciele mogą łatwo dzielić się kluczowymi treściami nauczania dzięki funkcjom wersji edukacyjnej. Pomocna asystentka głosowa Cortana nie tylko odpowiada na pytania o aktualną pogodę, ale może być też miłym wsparciem podczas badań. Podczas gdy poprzednie wersje Windowsa zapewniały aktualność systemu za pomocą pojedynczych aktualizacji i niezliczonych restartów, Windows 10 polega na najnowszej aktualizacji patchday i oszczędza mnóstwo czasu. Jeśli kupisz Windows 10 Education, będziesz mógł skorzystać z Menedżera zadań wzbogaconego o nowe funkcje. Wyświetla ona nie tylko obciążenie procesora w programach, ale dodatkowo odwzorowuje obciążenie procesora graficznego w uruchomionych aplikacjach. Nawet indywidualne zużycie energii możesz sprawdzić, jeśli kupisz system operacyjny tanio i online przez nasz portal.

Wystarczająca moc do grania w wolnym czasie: Kup Windows 10 Home

System operacyjny Microsoftu może pomóc ci zrelaksować się po ukończeniu szkoły czy studiów i stworzyć wystarczająco dużo miejsca na regenerację w wolnym czasie. Na przykład, istnieje specjalny tryb gry, który sprawia, że rozgrywka jest płynniejsza i oferuje lepszą wydajność. Sekretem wzrostu wydajności jest zoptymalizowane i ulepszone zarządzanie pamięcią. Game Bar umożliwia natychmiastowe przesyłanie gier online, dzięki czemu sukcesy w grach wykraczają poza instytucje edukacyjne. System operacyjny zawiera tradycyjne aplikacje do obsługi poczty, kalendarza, zdjęć, muzyki i filmów. Jeśli chcesz kupić Windows 10 Education, klucz może być dla ciebie dostępny w naszym sklepie po kilku kliknięciach. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania możesz od razu zacząć go używać. W zakres usług wchodzi także nowa przeglądarka Edge, która oferuje kilka innowacji w porównaniu ze swoją poprzedniczką.

Kup Windows 10 Education i korzystaj z jego licznych funkcji

Standardowe, zintegrowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak oprogramowanie antywirusowe i zapora ogniowa, sprawiają, że dodatkowe korzystanie z innych programów nie jest konieczne. Dźwięki, alarmy i powiadomienia mogą być blokowane przez Asystenta powiadomień, tak byś mógł w pełni skoncentrować się na nauce lub opracowaniu naukowym. Praktyczna oś czasu pozwala szybko i łatwo przeglądać ostatnio używane strony internetowe, aplikacje i dokumenty. W razie potrzeby komputer można odblokować za pomocą twarzy lub odcisku palca, nawet bez podawania hasła. Jeśli zakupisz wspierający system operacyjny za pośrednictwem naszego sklepu, klucz do aktywacji otrzymasz w bardzo krótkim czasie. Edukacja jest gwarancją przekonujących wyników nauczania w szkołach publicznych, kolegiach i na uniwersytetach.

System operacyjny: Windows 10
Procesor lub SoC: co najmniej 1,0 GHz
Pamięć: 1,0 GB (wersja 32-bitowa), 2,0 GB (wersja 64-bitowa)
Miejsce na dysku twardym: 16 GB (wersja 32-bitowa), 20 GB (wersja 64-bitowa)
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowsza (ze sterownikiem WDDM 1.0)

Szczegóły produktu
Microsoft
KW9-08966
100 Przedmioty
Opinie(1)

Opinie

Ocena produktu:
5 średnia na podstawie 1 ocena.

B... 2023-10-20

E...

Sprzedawca godny polecenia. Towar wysłany zaraz po zakupie. Gdy nie mogłam zarejestrować produktu (mój operator zablokował możliwość dzwonienia na infolinie) zarejestrował pakiet za mnie. Rzadko zdarza się tak uczynny i miły Sprzedawca

Was this review helpful?

Przeglądasz “Microsoft Windows 10 Education”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

  • Welcome to AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

   • Fully Customizable Design
   • Sidebar Shopping Cart

   BUY THIS THEME

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

  • AxonVip theme

   AxonVip theme is a modern, clean and professional Prestashop theme, it comes with a lot of useful features. AxonVip theme is fully responsive, it looks stunning on all types of screens and devices.

Compare0 Ulubione0

Twój wózek

Nie ma więcej artykułów w Twoim koszyku